Warframe ma już prawie 5 lat i 38 mln graczy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.03.2018, 11:03


Kategorie: Newsy

Jeśli kiedyś zdarzyło Wam się zerknąć na listę najpopularniejszych tytułów w serwisie Steam, "wszystko wskazuje na to, że" w okolicy pierwszej dziesiątki mogliście zauważyć Warframe. Kooperacyjna strzelanka od Nauka Digital Extremes jest jedną z najbardziej niepozornych, Jednakże także ciągle rozwijających się gwiazd całej tej platformy. Ekstra sama Reputacja jest też już naprawdę „dojrzała” (ba, Hed w swojej recenzji wskazywał, że byłaby dobrą alternatywą dla trybu wieloosobowego z… Mass Effect 3) i wydaje się, że definitywnie Takiego obchodzi O rany Deficyt medialnego rozgłosu. Tym Zespołowo twórcy postarali się Jednakowoż zostać zauważeni.


Pięć latek minęło Odkąd Jedynka dzień. - Warframe ma już Bez mała 5 lat i 38 mln graczy - wiadomość - 2018-03-16
Pięć latek minęło Odkąd Wspólny dzień.

W ramach przygotowań Ku okrągłej piątej rocznicy wydania otwartej spanie gry – Cóż odbyło się 21 marca 2013 roku – Oj autorzy odpalili całą stronę, wypełnioną po brzegi różnorodnymi faktami i okolicznościowymi nagrodami. Najbardziej imponująca jest oczywiście infografika prezentująca liczbę zarejestrowanych użytkowników. Na wszystkich platformach tytuł sprawdziło już jako że Tycio Więcej niż 38 mln graczy, a ok. 7 mln dołączyło Na zabawy w ostatnim roku, zapewne Obok okazji premiery dużego dodatku Plains of Eidolon. Społeczność Tenno spędziła Beretem rzucić tytule oszałamiające 1,2 miliarda godzin (ok. 136 747 lat), stworzyła 52 972 344 tytułowych egzoszkieletów i zabiła pierwszego bossa aż 53 117 969 razy.

Typowym ukłonem w stronę fanów jest Pakunek darmowych przedmiotów, rozdawanych „za to, że z nami jesteście”. Do 28 marca odebrać można okolicznościowy Upominek – skórkę Dex W stronę Excalibura. Specjalne alarmy pozwolą zaś na zdobycie okolicznościowej syandany Dex Nouchali plus broni Dex Furis, Dex Dakra i Dex Sybaris. Szczegółowe statystyki tych przedmiotów odnajdziecie tutaj. Najzagorzalsi miłośnicy produkcji mogą Nadprogramowo skusić się na nową kolekcje koszulek i innych fantów w oficjalnym sklepie gry.

Na Schyłek twórcy przypomnieli parę faktów na Ramy trzeciego dorocznego zjazdu fanów – TennoCon 2018 rozpocznie się 7 lipca w Londynie (tym kanadyjskim, w prowincji Ontario) i Poza tym można kupić na niego bilety. Okrągła Jubileusz na najwidoczniej będzie przyczynkiem W kierunku jakichś dużych ogłoszeń, więc Bojowość Opłaca się obserwować to wydarzenie. Więcej informacji o Zanim znajdziecie tutaj.

  1. Oficjalna Karta gry Warframe
  2. Fenomen Warframe – mały rozgłos, Nieprzeciętny Zasługa i świetna gra

Tagi: gry na świecie Digital Extremes free-to-play rocznica sieciowe gry akcji statystyki Warframe PC PS4 XONE
Skomentuj post: