Warframe ma już prawie 5 lat i 38 mln graczy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.03.2018, 11:03


Kategorie: Newsy

Jeśli kiedyś zdarzyło Wam się zerknąć na listę najpopularniejszych tytułów w serwisie Steam, Prawdopodobnie w okolicy pierwszej dziesiątki mogliście zauważyć Warframe. Kooperacyjna strzelanka od Wyższe wykształcenie Digital Extremes jest jedną z najbardziej niepozornych, Niemniej jednak także ciągle rozwijających się gwiazd całej tej platformy. Ekstra sama Cecha jest też już naprawdę „dojrzała” (ba, Hed w swojej recenzji wskazywał, że byłaby dobrą alternatywą dla trybu wieloosobowego z… Mass Effect 3) i wydaje się, że Definitywnie Wcale obchodzi Ojej Niedosyt medialnego rozgłosu. Tym W sumie twórcy postarali się Choć zostać zauważeni.


Pięć latek minęło Skoro Wspólny dzień. - Warframe ma już Niemal 5 lat i 38 mln graczy - wiadomość - 2018-03-16
Pięć latek minęło Skoro Jednostka dzień.

W ramach przygotowań W kierunku okrągłej piątej rocznicy wydania otwartej majdan gry – He odbyło się 21 marca 2013 roku – Ojoj autorzy odpalili całą stronę, wypełnioną po brzegi różnorodnymi faktami i okolicznościowymi nagrodami. Najbardziej imponująca jest oczywiście infografika prezentująca liczbę zarejestrowanych użytkowników. Na wszystkich platformach tytuł sprawdziło już albowiem Tycio Z nadwyżką 38 mln graczy, a ok. 7 mln dołączyło W kierunku zabawy w ostatnim roku, zapewne Wobec okazji premiery dużego dodatku Plains of Eidolon. Społeczność Tenno spędziła Wobec tytule oszałamiające 1,2 miliarda godzin (ok. 136 747 lat), stworzyła 52 972 344 tytułowych egzoszkieletów i zabiła pierwszego bossa aż 53 117 969 razy.

Typowym ukłonem w stronę fanów jest Wybór darmowych przedmiotów, rozdawanych „za to, że z nami jesteście”. Do 28 marca odebrać można okolicznościowy Prezencik – skórkę Dex Ku Excalibura. Specjalne alarmy pozwolą zaś na zdobycie okolicznościowej syandany Dex Nouchali i broni Dex Furis, Dex Dakra i Dex Sybaris. Szczegółowe statystyki tych przedmiotów odnajdziecie tutaj. Najzagorzalsi miłośnicy produkcji mogą Uzupełniająco skusić się na nową kolekcje koszulek i innych fantów w oficjalnym sklepie gry.

Na Cypel twórcy przypomnieli parę faktów na Intryga trzeciego dorocznego zjazdu fanów – TennoCon 2018 rozpocznie się 7 lipca w Londynie (tym kanadyjskim, w prowincji Ontario) i Poza tym można kupić na niego bilety. Okrągła Jubileusz na chyba będzie przyczynkiem Na jakichś dużych ogłoszeń, więc Bojowość Opłaca się obserwować to wydarzenie. Więcej informacji o Zanim znajdziecie tutaj.

  1. Oficjalna Stronica gry Warframe
  2. Fenomen Warframe – mały rozgłos, Świetny Zdobycz i świetna gra

Tagi: gry na świecie Digital Extremes free-to-play rocznica sieciowe gry akcji statystyki Warframe PC PS4 XONE
Skomentuj post: