Ready Player One bez postaci ze Star Wars; mamy finalny zwiastun [news zaktualizowany]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.03.2018, 09:03


Kategorie: Aktualności

Ready Player One, najnowsze dzieciaczek Stevena Spielberga, już Poza Parę tygodni zawita Ku polskich kin. Wokół produkcji robi się coraz głośniej - Garść dni temu pojawiły się pierwsze, całkiem pozytywne recenzje widowiska, a wczoraj opublikowano Końcowy Objawiciel filmu. Dowiedzieliśmy się także, że wśród najróżniejszych gościnnych występów Ani zobaczymy postaci z Gwiezdnych wojen.

Jak ujawnił Spielberg w trakcie konferencji prasowej, mimo intensywnych prób jego ekipie Pod żadnym pozorem udało się przekonać przedstawicieli Disneya W kierunku wyrażenia zgody na wykorzystanie w Ready Player One postaci ze świata Star Wars. Ekranowy marzyciel dodał również, że cały Rozprawa (sądowa) zbierania praw Na najróżniejszych marek i postaci (dzięki któremu na ekranie zobaczymy m.in. bohaterów Overwatcha, Street Fightera Zali Żelaznego giganta) był wyjątkowo żmudny i pracochłonny – przetargi toczyły się aż trzy lata. Producenci Takiego mogli Atoli pozwolić sobie na Sporo ustępstw w tym temacie, gdyż to właśnie na nawiązaniach W kierunku popkultury lat osiemdziesiątych oparty był Triumf książkowego pierwowzoru filmu, napisanego Via Ernesta Cline’a.


Nawet na plakacie filmowym znajdziemy Ładnie nawiązań W  stronę popkultury. - Ready Player One Lilak postaci ze Star Wars; mamy Pożegnalny Herold - wiadomość - 2018-03-19
Nawet na plakacie filmowym znajdziemy Niemało nawiązań W kierunku popkultury.

Ready Player One przedstawia wizję świata przyszłości, w której pozbawiona złudzeń o godnym życiu młodzież ucieka W kierunku wirtualnej rzeczywistości, gdzie może być kim Zaledwie zechce. Główny bohater, Wade (znany z roli Cyclopsa w filmie X-Men: Apocalypse Tye Sheridan), bierze udział w walce o Metafizyczny dyscyplina dający władzę nad sztucznym światem.

Na ekranie oprócz Sheridana zobaczymy Olivię Cooke (Emma z Bates Motel) i Bena Mendelsohna (Danny Rayburn z Bloodline). Podczas Harmonogram odpowiadają Zak Penn i twórca książkowego pierwowzoru Ernest Cline. W polskich kinach Superprodukcja zadebiutuje 6 kwietnia.


Tagi: kino i TV crossover easter egg filmy Player One / Ready Player One Steven Spielberg
Skomentuj post: