Ready Player One bez postaci ze Star Wars; mamy finalny zwiastun [news zaktualizowany]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.03.2018, 09:03


Kategorie: Aktualności

Ready Player One, najnowsze dziecisko Stevena Spielberga, już W czasie Parę tygodni zawita W stronę polskich kin. Wokół produkcji robi się coraz głośniej - Trochę dni temu pojawiły się pierwsze, całkiem pozytywne recenzje widowiska, a wczoraj opublikowano Ostateczny Głosiciel filmu. Dowiedzieliśmy się także, że wśród najróżniejszych gościnnych występów Jeszcze czego zobaczymy postaci z Gwiezdnych wojen.

Jak ujawnił Spielberg w trakcie konferencji prasowej, mimo intensywnych prób jego ekipie Takiego udało się przekonać przedstawicieli Disneya W kierunku wyrażenia zgody na wykorzystanie w Ready Player One postaci ze świata Star Wars. Kinematograficzny fantasta dodał również, że cały Bieg zbierania praw Na najróżniejszych marek i postaci (dzięki któremu na ekranie zobaczymy m.in. bohaterów Overwatcha, Street Fightera Zali Żelaznego giganta) był wyjątkowo żmudny i pracochłonny – obrady toczyły się aż trzy lata. Producenci Wcale mogli Lecz pozwolić sobie na Od cholery ustępstw w tym temacie, gdyż to właśnie na nawiązaniach W stronę popkultury lat osiemdziesiątych oparty był Zwycięstwo książkowego pierwowzoru filmu, napisanego Wskutek Ernesta Cline’a.


Nawet na plakacie filmowym znajdziemy Ładnie nawiązań Na popkultury. - Ready Player One Lilak postaci ze Star Wars; mamy Finiszowy Teaser - wiadomość - 2018-03-19
Nawet na plakacie filmowym znajdziemy Cały szereg nawiązań Ku popkultury.

Ready Player One przedstawia wizję świata przyszłości, w której pozbawiona złudzeń o godnym życiu młodzież ucieka Na wirtualnej rzeczywistości, gdzie może być kim Ledwie (co) zechce. Główny bohater, Wade (znany z roli Cyclopsa w filmie X-Men: Apocalypse Tye Sheridan), bierze udział w walce o Niejasny dziedzina dający władzę nad sztucznym światem.

Na ekranie oprócz Sheridana zobaczymy Olivię Cooke (Emma z Bates Motel) i Bena Mendelsohna (Danny Rayburn z Bloodline). Podczas Zarys odpowiadają Zak Penn i twórca książkowego pierwowzoru Ernest Cline. W polskich kinach Taśma zadebiutuje 6 kwietnia.


Tagi: kino i TV crossover easter egg filmy Player One / Ready Player One Steven Spielberg
Skomentuj post: