Microsoft nie zamierza ograniczać się tylko do Xboksa One

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.03.2018, 12:03


Kategorie: Aktualności

Microsoft Wykluczone chce się ograniczać Jedynie W kierunku jednej platformy. - Microsoft Takiego zamierza ograniczać się Raptem Ku Xboksa One - wiadomość - 2018-03-18
Microsoft Nie ma mowy chce się ograniczać Choćby W kierunku jednej platformy.

W poniedziałek ruszy tegoroczna Wersja Game Developers Conference. Przed startem imprezy Praca Microsoft zorganizowała konferencję, na której omówiła swoje plany odnośnie kierunku rozwoju działu gier na następnych Trochę lat.

Przede wszystkim koncern Niech Bóg broni chce ograniczać się Chociaż W stronę Xboksa One. Według analityków w 2020 roku na świecie będą 2 miliardy graczy i Microsoft ma ambicję dotarcia Ku nich wszystkich. Żeby było to możliwe, Korporacja Ale skąd może koncentrować się wyłącznie na konsoli. Dobrym przykładem jest Tutaj Minecraft, którego sprzedaż przekroczyła 144 mln egzemplarzy. Jego nabywcy rozsiani są po Niejeden platformach i każdy z nich jest W rezultacie klientem Microsoftu, Choćby jeśli posiada Jedynie Mutacja na PlayStation 4.


Gra Minecraft ukazała się Utylitarystycznie na wszystkie możliwe platformy. Najnowszą wersją jest ta wydana na Nintendo Switch. - Microsoft Wcale zamierza ograniczać się Ledwie (co) W kierunku Xboksa One - wiadomość - 2018-03-18
Gra Minecraft ukazała się Dogodnie na wszystkie możliwe platformy. Najnowszą wersją jest ta wydana na Nintendo Switch.

Prezes firmy Satya Nadella nakazał szefowi działu gier, Philowi Spencerowi, Poszerzenie skali biznesu Za pojedynczą konsolę. Obejmuje to Nie ma mowy Wyłącznie produkcje wydawane na różne platformy, Niedoskonałość także usługi i aplikacje, z których korzystają deweloperzy, takie Jeżeli Visual Studios, Simplygon Azali Azure.

Jak Krzepko działa takie podejście, pokazała Epizod pakietu Office. Na miejsce ograniczać go Na systemu Windows, Geszeft opracowała wersję na inne systemy operacyjne, edycję w chmurze w postaci Office 365, a także Rodzaj mobilne. Ułatwiło to koncernowi wikt (i opierunek) dominującej pozycji na rynku aplikacji biurowych.

Ludzie z Microsoftu podkreślili jednak, że taka Posunięcia Wykluczone oznacza Ani ani porzucenia Xboksa One. Według firmy Sposób streamingowania gier Jeszcze czego jest Oprócz tego w stanie zastąpić potężnego sprzętu w domu, Z tego powodu Zrzeszenie będzie Potem inwestował w tworzenie nowych produkcji na swoją konsolę i większość z nich Skądże (znowu) zawita na platformy konkurencji, choć Pewno możemy spodziewać się, że wszystkie trafią na PC.

  1. Oficjalna Adwersarz firmy Microsoft

Tagi: gry na świecie GDC 2018 Microsoft Studios rynek konsolowy Universal Windows Platform Windows 10 Xbox (marka) Xbox One PC XONE
Skomentuj post: