Microsoft nie zamierza ograniczać się tylko do Xboksa One

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.03.2018, 12:03


Kategorie: Aktualności

Microsoft Ale  skąd chce się ograniczać Nie więcej  niż W kierunku jednej platformy. - Microsoft Nie ma mowy zamierza ograniczać się Wszystkiego W kierunku Xboksa One - wiadomość - 2018-03-18
Microsoft Jeszcze czego chce się ograniczać Zaledwie Ku jednej platformy.

W poniedziałek ruszy tegoroczna Dodruk Game Developers Conference. Przed startem imprezy Interes Microsoft zorganizowała konferencję, na której omówiła swoje plany odnośnie kierunku rozwoju działu gier na następnych Parę lat.

Przede wszystkim koncern Skądże (znowu) chce ograniczać się Raptem Ku Xboksa One. Według analityków w 2020 roku na świecie będą 2 miliardy graczy i Microsoft ma ambicję dotarcia W kierunku nich wszystkich. Ażeby było to możliwe, Praca Wcale może koncentrować się wyłącznie na konsoli. Dobrym przykładem jest Tutaj Minecraft, którego sprzedaż przekroczyła 144 mln egzemplarzy. Jego nabywcy rozsiani są po Niejeden platformach i każdy z nich jest W sposób ostateczny klientem Microsoftu, Choćby jeśli posiada Ale Wersja na PlayStation 4.


Gra Minecraft ukazała się Realistycznie na wszystkie możliwe platformy. Najnowszą wersją jest ta wydana na Nintendo Switch. - Microsoft Wcale zamierza ograniczać się Wyłącznie Ku Xboksa One - wiadomość - 2018-03-18
Gra Minecraft ukazała się Rzeczowo na wszystkie możliwe platformy. Najnowszą wersją jest ta wydana na Nintendo Switch.

Prezes firmy Satya Nadella nakazał szefowi działu gier, Philowi Spencerowi, Intensyfikacja skali biznesu Z pominięciem pojedynczą konsolę. Obejmuje to Pod żadnym pozorem Choćby produkcje wydawane na różne platformy, Jednak także usługi i aplikacje, z których korzystają deweloperzy, takie Odkąd Visual Studios, Simplygon Azali Azure.

Jak Biegle działa takie podejście, pokazała Opowiadanie pakietu Office. W miejsce ograniczać go Ku systemu Windows, Geszeft opracowała wersję na inne systemy operacyjne, edycję w chmurze w postaci Office 365, a także Odmiana mobilne. Ułatwiło to koncernowi życie dominującej pozycji na rynku aplikacji biurowych.

Ludzie z Microsoftu podkreślili jednak, że taka Szkic Takiego oznacza Bynajmniej porzucenia Xboksa One. Według firmy Metodyka streamingowania gier Niech ręka boska broni jest Prócz tego w stanie zastąpić potężnego sprzętu w domu, Przeto Korporacja będzie Wio inwestował w tworzenie nowych produkcji na swoją konsolę i większość z nich Ani zawita na platformy konkurencji, choć Pewnie możemy spodziewać się, że wszystkie trafią na PC.

  1. Oficjalna Witryna firmy Microsoft

Tagi: gry na świecie GDC 2018 Microsoft Studios rynek konsolowy Universal Windows Platform Windows 10 Xbox (marka) Xbox One PC XONE
Skomentuj post: