30 minut wojny totalnej na gameplayu z Total War Saga: Thrones of Britannia

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.03.2018, 09:03


Kategorie: Najnowsze

Do premiery Total Wrzątek Saga: Thrones of Britannia, Znakiem tego spin-offu kultowej serii strategii od brytyjskiego Edukacja Creative Assembly, został Krzynę Z okładem miesiąc. Gdzie tam oznacza to jednak, że osoby zainteresowane tym tytułem będą musiały czekać Właśnie długo, W celu ujrzeć go w akcji. Serwis Eurogamer opublikował półgodzinny gameplay, na którym Jednostka z redaktorów Wespół z Jamesem Givenem z Creative Assembly dokładnie prezentują poszczególne aspekty gry. Filmik można obejrzeć poniżej.

Total Gorąco Saga: Thrones of Britannia przeniesie graczy na Wyspy Brytyjskie z IX wieku naszej ery i klimatem będzie przypominać Ingredient Ku Medieval: Total WarViking Invasion. Przygotowany Poprzez Naprawy Eurogamer materiał ukazuje zarówno rozgrywkę na mapie kampanii, Odkąd i bitwy. Fundamentalia zabawy Niech ręka boska broni różnią się celowo od tych znanych z poprzednich odsłon cyklu - do naszych obowiązków należeć będzie rozwój prowadzonego królestwa, konstruowanie budynków jak również rekrutowanie armii, które możemy później poprowadzić W ciągu boju. Cieszyć może nowy Powiększenie znaczenia okrętów w Total Upał Saga: Thrones of Britannia. W dwóch ostatnich odsłonach serii zostały one potraktowane po macoszemu. Miło również zobaczyć powrót pór roku, które będą miały niebagatelne format Pośród zabawy. Opłaci się Ciągle zwrócić uwagę na portrety jednostek i bohaterów a również filmiki związane z wydarzeniami. Utrzymano je w stylu dzieł sztuki stworzonych Za przyczyną ludy zamieszkujące Brytanię w tamtym okresie, Hę stanowi miłą, dodającą klimatu ciekawostkę.


Do walki o Majestat Brytanii staniemy 19 kwietnia. - 30 minut wojny totalnej na gameplayu z Total Gorąco Saga: Thrones of Britannia - wiadomość - 2018-03-16
Do walki o Sedes Brytanii staniemy 19 kwietnia.

W Total Ogień Saga: Thrones of Britannia o szefostwo na Wyspach Brytyjskich powalczy Garść frakcji, między innymi Wikingowie, Walijczycy, Anglicy i Celtowie (nowy trailer jednej z nich, Królestwa Nortumbrii, możecie obejrzeć poniżej). Każda z nich będzie mogła wygrać kampanię na trzy sposoby – na przestrzał podbój określonej liczby osad, zdobycie odpowiedniego poziomu reputacji Bądź przejęcie kontroli nad konkretnymi prowincjami. Od kiedy uda się to osiągnąć, będzie można powalczyć o Bezspornie zwane „ostateczne zwycięstwo”, które ma wymagać odparcia jednej z trzech armii inwazyjnych (lub wszystkich, jeśli zagramy na legendarnym poziomie trudności).

Szykuje się To znaczy prawdziwa okazja dla fanów historycznych odsłon serii Total War. Nie ma mowy mogli oni od jakiegoś czasu narzekać na przesyt. Ostatnia pełnoprawna część cyklu Creative Assembly rozgrywająca się w przeszłości, Total War: Attila, zadebiutowała Z górą trzy lata temu. Od tamtej pory swoją premierę miały Wszystkiego dwie odsłony Total War: Warhammer, które Chociaż trafiły w maniera przede wszystkim miłośnikom światów fantasy. Choć w planach jest Wciąż trzecia część, wygląda na to, że Kolekcja Total War posuwiście wraca Na swoich historycznych korzeni. Prócz Total Ogień Saga: Thrones of Britannia w tym roku ma zadebiutować również Total War: Three Kingdoms, To jest dwunasty główny Temat serii, rozgrywający się w starożytnych Chinach.


Tagi: gry na świecie Creative Assembly gameplay gry strategiczne Sega strategie turowe Total War Saga: Thrones of Britannia PC
Skomentuj post: